نمايندگي ايکس ويژن

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


نمايندگي ايکس ويژن


نمايندگي ايکس ويژن امکان ارائه انواع خدمات پيشرفته در زمينه ي تعمير، ترميم و تعويض قطعات توسط کارشناسان متخصص خود را با در اختيار داشتن تجهيزات پيشرفته در پارت‌هاي متعدد تعميراتي براي مشتريانش فراهم مي دارد. نمايندگي ايکس  ويژن قادر به رفع و حل تمامي مشکلات و نواقص ايجاد شده در محصولات ايکس ويژن مي‌باشد.


   • کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن


 


    کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن با گذراندن دوره‌هاي تخصصي و آشنايي با ساختار و عملکرد هر مدل از محصولات ايکس ويژن توسط اساتيد مجرب حوزه ي نمايندگي ايکس ويژن ،  شيوه‌هاي نويني را در تعمير و اصلاح محصولات آموخته‌اند.


    کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن با داشتن بهترين آرشيو از محصولات نمايندگي ايکس ويژن  و شناخت کامل بر کارکرد همه ي قطعات سخت افزاري و نرم افزاري هرکدام از محصولات نمايندگي ايکس ويژن، ميتوانند همه ي دستگاه هاي معيوب را تعمير نمايند.


    کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن تخصص تعمير و بازسازي را با شرکت در دوره‌هاي آموزشي و مهارتي ويژه ماديران کسب نموده اند ، بدين وسيله مي‌توان گفت کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن به ارائه بالاترين سطح خدمات  تعميراتي رسيده اند.


     نمايندگي ايکس ويژن حوزه کاري خويش را با تمرکز بر حيطه تخصص کارشناسان مجرب بنا نهاده و از ورود به حيطه هاي نامرتبط خودداري کرده است و به ارائه خدمات مي پردازد. از جمله خدماتي که  توسط کارشناسان نمايندگي ايکس ويژن ارائه مي شود آماده کردن تازه ترين اخبار مرتبط با محصولات آن و به اشتراک گذاشتن آنها با مشتريان نمايندگي ايکس ويژن ميباشد .


   • سابقه نمايندگي ايکس ويژن


 


ايکس ويژن (X-Vision) که نامي تجاري و ايراني است متعلق به گروه ماديران ميباشد که عهده دار عرضه ي لوازم الکترونيکي مصرفي مختلفي به بازارهاي داخلي و بين‌المللي است. نمايندگي ايکس ويژن در سال 1343 تاسيس گرديده است و يکي از شرکت هاي موفق و معتبر درحوزه ي IT در ايران ميباشد. نمايندگي ايکس ويژن کاملا خصوصي است و داراي تجربه اي بيش از 50 سال در ارائه محصولات باکيفيت و عرضه بهترين لوازم صوتي و تصويري و لوازم خانگي و خدمات پس از فروش در اقصي نقاط کشور مي باشد .  • از محصولات ايکس ويژن نسبت به محصولات مشابه


 


نمايندگي ايکس ويژن يکي از توليدکنندگان موفق و پيشرو در زمينه هاي مختلف تکنولوژي و اتوماسيون اداري ميباشد. محصولات نمايندگي ايکس ويژن با توجه به کيفيت بسيار خوبي که دارند قيمت مناسب تري نسبت به محصولات مشابه با همان کيفيت دارند و همچنين محصولات نمايندگي ايکس ويژن از نظر امکانات سخت افزاري قابليت هاي خوبي را به مشتريان خود مي دهد، به عنوان مثال مي توان به تلويزيون ايکس ويژن 39 KF30 اشاره کرد چراکه از نظر کيفيت تصوير در رتبه ي بالايي قرار دارد درحالي که ساير رقباي اين کمپاني تلويزيون هاي هوشمند هم سطح اين مدل ايکس ويژن را به قيمت هاي بالاتري ارائه مي نمايند.


 


از آنجا که محصولات نمايندگي ايکس ويژن توليدات داخلي هستند و با خريد از کالاهاي نمايندگي ايکس ويژن به جاي رونق دادن به اقتصاد کشور هاي خارجي مي توان چرخه ي اقتصاد داخلي را شکوفا کنيم.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها