تعمير تلويزيون

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شماتعمير تلويزيون


تعمير تلويزيون و رفع اختلالات و خرابي هاي ايجاد شده در انواع برند هاي متفاوت تلويزيون اگرچه ادعاي بسياري از مراکز فعال در سطح شهر براي تعمير تلويزيون مي‌باشد اما با توجه به دانش و تجربه ي تخصصي تيم ما تعمير تلويزيون هاي انجام شده توسط تعميرکاران با تجربه ي سيماي تهران ،  هم در نمايندگي تعمير تلويزيون و هم تعمير تلويزيون در منزل  ، مطمئنا  به دست کارشناساني انجام مي پذيرد که ضمن آشنايي با پيشرفته ‌ترين تکنولوژي‌ها و فنآوري‌هاي روز دنيا ، دانش فني مورد نياز را براي تعمير تلويزيون کسب کرده باشند.


تلويزيون ابزاري براي برقراري ارتباط جمعي از راه دور است به طور دقيق مي توان گفت اولين فرستنده ي تلويزيوني از سال 1337 روز جمعه يازدهم مهرماه در ايران شروع به کار کرد. ابتدا تلويزيون هاي سياه و سفيد که همه ما از آنها خاطره داريم و سپس تلويزيون هاي رنگي ابتدا در قشر مرفه جامعه و سپس در خانه هاي همه ي ما حضور مداومي پيدا کرد. جالب است بدانيد تلويزيون يا دورنما را  جان لوگي بِرد  مهندس بريتانيايي در سال 1926 اختراع کرد و در سال  1928 تلويزيون هاي رنگي مکانيکي را عرضه کرد. از اين زمان بود که کم کم با خرابي ها و ايرادات بوجود آمده در تلويزيون ها نياز به حضور افرادي براي  تعمير تلويزيون ها که شناخت کافي از خرابي بوحود آمده داشته باشد تا بتواند اقدامات لازم براي تعمير تلويزيون را انجام داده  و عمر کاربردي دستگاه تلويزيون ما را افزايش دهند ، پيدا شد. در واقع تعمير تلويزيون هم يک کار سرگرم کننده و جذاب براي تعميرکار تلويزيون و هم نوعي صرفه جويي اقتصادي براي خانواده ها مي باشد.


 

تعميرکار تلويزيون خوب براي تعمير تلويزيون سراغ داريم؟؟تلويزيون هم مانند هر دستگاه ديگري به دلايل متفاوتي از جمله استفاده نادرست و يا فرسايش به مرور زمان کهنه شده و دچار خرابي ميشود اينجور وقتها اولين سوالي که به ذهنمان مي آيد اين است که تعميرکار تلويزيون خوب براي تعمير تلويزيون سراغ داريم؟؟!اصلا تعميرکار خوب براي تعمير تلويزيون چه کسي است؟


شرط اول براي تعمير کار ماهر بودن اين است که تعميرکار اطلاعات کاملي از نحوه ي عملکرد هر يک از قطعات تلويزيون داشته باشد و بعد از آن آنچه بيش از همه مهم است تجربه ي کافي تعمير کار در تعمير تلويزيون است تا در سريع ترين شرايط و با بهترين روش و با قيمتي مناسب براي تعمير تلويزيون شما اقدام کند و با تصميم مناسب در اقدامات تعمير تلويزيون ،  عمر تلويزيون شما بيشتر تداوم بخشد.


انواع تلويزيون بر اساس نوع صفحه نمايش


يک تعميرکار ماهر در تعمير تلويزيون ، با تمام دسته بندي هاي تلويزيون ها من جمله انواع تکنولوژي به کار رفته در سيستم هاي تلويزيوني آشناست چرا که او بايد بتواند در کم ترين زمان مناسب ترين راه را براي تعمير تلويزيون شما پيدا کند. توليد و تعمير تلويزيون هاي آنالوگ قديمي در انگليس از سال 2012 به بعد متوقف شد ، در نتيجه اگر شما تلويزيون غير ديجيتال داريد و مشترك تلويزيون هاي كابلي  ، ماهواره‌اي يا فرمت‌هاي گوناگون آن ها مي باشيد ، تلويزيون شما در اين زمان كاملا بدرد نخور و قديمي است. از طرف ديگر هم صفحه تلويزيون ها مدام دارد بزرگ و بزرگ تر و شفاف تر ميشود تا حدي که امروزه از ملاک هاي مهم و درخور توجه در مقايسه تلويزيون ها علاوه بر وسعت  ديد صفحه نمايش ميتوان ميزان شفافيت و طبيعي بودن رنگ تصاوير را نام برد. دو تکنولوژي مورد توجه  و  در حال رقابت در بازار و حوزه ي تعمير تلويزيون در حال حاضر تلويزيون هاي پلاسمايي و ال سي دي هستند البته علاوه بر اينها تکنولوژي هاي ,LED, OLED   هم هستند.


تلويزيون‌هاي پلاسمايي


در تعمير تلويزيون‌ هاي پلاسمايي بايد بدانيد اين صفحه نمايش ها نور از سلول‌هايي منفرد ساطع مي کنند و مي‌توانند با ظرافت بسيار ويژه اي سايه‌هاي رنگ‌ها را با جزئيات دقيق تري  نشان دهند ، اما صفحه‌هاي LCD  نور را از ميان يك شاتر كركره‌مانند عبور مي‌دهند. تکنولوژي هاي رقيب  به کار رفته در برند هاي متفاوت تلويزيون در سال‌‌‌هاي اخير بازار تلويزيون  را به دست گرفته‌اند و  اغلب افراد  از جمله تعمير کاران ماهر تلويزيون ، با توجه به نياز بازار براي تعمير تلويزيون ،  آن ها را مي شناسند. به بيان ساده تر به علت طريقه ساطع‌ شدن نور از صفحه‌هايي پلاسمايي ، كيفيت و وضوح رنگ از اين صفحه‌ها تاثير بسيار بيشتري در بينندگاني که نور در محيط تماشاي تلويزيون آن ها كمتر است مثلا در اتاق نشيمن  ايجاد مي‌كند ، اما برعكس اگر مي‌خواهيد تلويزيوني را براي يك محل پر نورتر مثلا آشپزخانه‌تان  داشته باشيد ، كارآيي تلويزيون LCD بسيار بيشتر است.


تلويزيون ال اي دي و تلويزيون ال سي دي


براي شما جالب بايد باشد که تلويزيون ال اي دي همان تلويزيون ال سي دي است منتها کمي پيش رفته تر شده است. تفاوت تکنولوژي تلويزيون ال اي دي با تلويزيون ال سي دي در نوع نور زمينه آنها است که موجب تفاوت کيفيت در نمايش تصاوير شده است. هر چند که بسياري از افراد به هنگام خريد اين تفاوت تکنولوژي را نميدانند اما به عنوان يک تعمير کار تلويزيون بايد فرق آنها را بدانيد تا بتوانيد به نحو احسنت تعمير تلويزيون مورد نظر را انجام دهيد. در تلويزيون ال سي دي يا کريستال مايع منبع نوري بايد از لامپ هاي فلئورسنت که صفحه نمايش اين تلويزيون ها به کار رفته عبور کنند در حالي که در تلويزون هاي ال سي دي از لامپ هاي خيلي کوچيکي استفاده شده که توانايي کنترل کيفيت و تغيير رنگ بهتري را نسبت به لامپ هاي فلئوسنت ارائه ميدهد.


اين تفاوت تکنولوژي باعث شده اين دسته از تلويزيون زاويه ديد بهتر ، عمر مفيد بيشتر و مصرف برق کمتري نسبت به تلويزيون هاي ال سي دي داشته باشد و خانواده ها رغبت و ارزش بيشتري براي سپردن  امور تعمير تلويزيون خود به تعمير کار داشته باشند.


تلويزيون او ال اي دي  و ال اي دي


تلويزيون‌هاي OLED نازک ‌تر ، سبک‌ تر بوده  و کيفيت عملکرد بهتري نسبت به تکنولوژي‌ به کار رفته در ديگر تلويزيون‌ها دارند. هر پيکسل در تلويزيون هاي او ال اي دي با خاموش شدن مي‌تواند مشکي مطلق شگفت انگيزي را به وجود آورد که اين يکي از خصوصيات منحصر به فرد OLED است که موجب ايجاد وضوح تصوير استثنايي مي‌شود.  دليل اين ويژگي نيز آن است که هر پيکسل را بصورت مستقلي ميتوانيد هدايت کنيد  و به راحتي مي‌تواند خاموش شود ؛ اما در LCD ها نور تک تک پيکسل‌ها قابل کنترل نيست و در واقع حوزه‌اي شامل چند پيکسل کنترل مي‌شوند از اين رو تعمير تلويزيون هاي او ال اي دي نياز به دقت فراواني دارند تا شدت آسيب وارده کمتر شود .در فناوري OLED با توجه به آنکه  نيازي به نور پس زمينه نيست ، ضخامت پنل به شدت کاهش مي‌يابد و شاهد تلويزيون‌هاي 4 تا 7 ميلي‌متري داراي اين فناوري هستيم که بسيار هم سبک و مناسب هستند .با اين توضيحات پيرامون ويژگي هاي اين تلويزيون به هيجان نيامدن از تکنولوژي OLED کار سختي است ؛ چرا که تمام ويژگي‌هاي يک تلويزيون رويايي از جمله وضوح شگفت‌انگيز ، نازکي باور نکردني و مصرف اندک انرژي را دارد ضمن آنکه تعمير تلويزيون او ال اي دي نياز به دانش تخصصي دارد.
 تعمير تلويزيون و ايرادات شايع برندهاي متفاوت تلويزيون


تعمير انواع تلويزيون و رفع اختلالات و خرابي هاي ايجاد شده در انواع  برند هاي متفاوت تلويزيون اگرچه ادعاي بسياري از مراکز فعال در سطح شهر براي تعمبر تلويزيون مي‌باشد اما با توجه به دانش و تجربه ي تخصصي تيم ما تعمير تلويزيون هاي انجام شده توسط تعميرکاران با تجربه ي سيماي تهران ،  هم در نماينگي تعمير تلويزيون و هم تعمير تلويزيون در منزل  ، مطمئنا  به دست کارشناساني انجام مي پذيرد که ضمن آشنايي با پيشرفته ‌ترين تکنولوژي‌ها و فنآوري‌هاي روز دنيا ، دانش فني مورد نياز را براي تعمير تلويزيون کسب کرده باشند. از اين رو پيشنهاد ما به شما آن است که پيش از مراجعه به يک مرکز و دريافت خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون از مجاز و استاندارد بودن آن مرکز تعمير تلويزيون اطمينان حاصل کنيد. مجاز بودن مرکز تعمير تلويزيون به کاربر اين اطمينان را مي‌بخشد که خدمات ارائه شده  در راستاي تعمير تلويزيون در آن مجموعه بر اساس اصول و ضوابط استاندارد شرکتي و با نظارت سازمان‌هاي بالاتر انجام مي‌پذيرد. مرکز تعمير تلويزيون ما  يکي از مجموعه هاي پيشرو در ارائه و عرضه سرويس ها و خدمات مرتبط با انواع تلويزيون و برند هاي متفاوت موجود در بازار تلويزيون  است که در طي چند دهه اخير توانسته است با ارائه برترين خدمات تعمير تلويزيون ، رضايت کاربران و مراجعان خود را کسب نمايد.
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها